Riešenie pre úspešný e-shop

245,26 s DPH 204,38 € bez DPH
Na sklade
LCD monitor – 4K Ultra HD 3840×2160, IPS, LED, 5ms, 60Hz, 350cd/m2, 1000:1, DisplayPort, 2×HDMI, D-SUB (VGA), Flicker-Free, Low Blue Light, čierno-bronzová
Výrobca:
Obj. čislo:
WC120a77c

27" Philips 276E8VJSB

Monitor Philips 276E8VJSB ponúka špičkovo ostrý Ultra HD obraz s nízkou odozvou a úžasnými farbami, ktorý svoje prednosti zužitkuje pri multimediálnej zábave či hraní hier. Zobrazovacia technológia IPS je sama o sebe známa skvelým tónovaním farieb. S 10-bitovým panelom prináša bohatú hĺbku farieb s 1 074 miliardami farieb a 12-bitovým interným spracovaním na opätovné vytvorenie uhladených, prirodzených farieb bez prudkých prechodov a stupňovania. Produkuje žiarivú červenú, hlbokú modrú aj prirodzené odtiene zelenej. Vďaka reálnym odtieňom obraz ožije pred vašimi očami.

Kľúčové vlastnosti monitora Philips 276E8VJSB

• Výnimočný obraz so širokými uhlami sledovania (IPS)
  • Široké farebné spektrum (Ultra Wide-Color)
  • Ostrý obraz plný detailov v rozlíšení UHD
  • 10-bitová hĺbka farieb
  • MultiView umožňuje aktívne duálne pripojenie a zobrazenie súčasne
  • Menšia únava očí vďaka Flicker-free

Monitor, ktorý šetrí a neunavuje oči

Philips 276E8VJSB ponúka režim LowBlue, vďaka ktorému budú vaše oči v bezpečí. S využitím inteligentnej softvérovej technológie škodlivé krátkovlnné modré svetlo obmedzuje a minimalizuje tak škodlivý vplyv na váš zrak. Flicker-free znižuje blikanie LED podsvietenia pri akejkoľvek úrovni jasu. Tým Philips 276E8VJSB chráni oči od predčasnej únavy.

Parametre

Rozlíšenie 3840 × 2160 px
Typ obrazovky Rovná
Grafické vstupy HDMI 1.4 a staršie, D-SUB (VGA), DisplayPort
Hmotnosť 4 840 g
Výška 61,3 cm
Šírka 466 mm
Hĺbka 0,41 cm

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Upozorni ma keď cena klesne pod

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené

• Telefonické objednávky
    02 / 1234 567
  • Doprava zadarmo
    pre objednávky nad 100 €
  • Tovar na sklade
    expedujeme do 24 hod.
  • Zákaznícky servis
    a starostlivosť

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.